Вихованці Миролюбненського та Немиринецького ліцеїв зайняли призові місця на обласній заочній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Дата: 05.05.2023 09:10

На виконання наказу директора Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації від 14.02.2023 №31-од «Про проведення обласної заочної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласну заочну виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Виставка-конкурс проводиться щорічно з метою підведення підсумків роботи гуртків, творчих об’єднань декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, сприянню реалізації творчих задумів, залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного у навколишньому середовищі і у своєму житті, пробудження у дітей та молоді поваги до національної культурної спадщини.

На підставі зведених протоколів оцінювання журі відзначило вихованців навчальних закладів Миролюбненської територіальної громади:

– у номінації «Гончарство та художня кераміка» дипломом ІІІ-го ступеня відзначено ПОЛІЩУК Яну, ученицю Миролюбненського ліцею;

– у номінації «Витинання» дипломом ІІІ-го ступеня відзначено СІНЬКАРЧУК Людмилу, ученицю Немиринецького ліцею;

– у номінації «Декоративний розпис, народний живопис» дипломом І-го ступеня відзначено ПУДЛО Олександру, ученицю Миролюбненського ліцею;

– у номінації «Інші техніки виконання» дипломом І-го ступеня відзначено ХАРЧУН Алісу, ученицю Немиринецького ліцею.

Вітаємо юних майстрів із нагородами! Бажаємо творчого натхнення і подальших мистецьких здобутків!