Вітаємо вихованців Немиринецького ліцею із призовими місцями обласного етапу Всеукраїнського Фестивалю-огляду «Ватра» Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 03.05.2023 11:16

Вітаємо із почесними ІІ та ІІІ місцями рої «Запорожці» та «Серце патріота» Немиринецького ліцею!

25-28 квітня 2023 року Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді проведено обласний Всеукраїнський Фестиваль-огляд «Ватра» у рамках заходів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), присвячений Дню Героїв за темами: «Слава Героям», «Звитяга Нескорених», «Квітуча моя Україно», «Україна назавжди» тощо, за загальною тематикою, що розкриває бачення майбутнього України.

Мета Фестивалю – розкрити мистецькими засобами героїку російсько-української війни та мрію про Україну після Перемоги над рашизмом.

До самодіяльної композиції включаються різні жанри: художнє слово, українська народна пісня, танок (можливо з елементами бойових мистецтв). Використовується музичний супровід (народні музичні інструменти та електронні музичні записи).

На обласний етап Фестивалю-огляду «Ватра» надіслано 45 відеороликів від трьох вікових груп з територіальних громад Хмельницької області, а саме:

– молодша вікова група – 5 відеороликів;

– середня вікова група – 16 відеороликів;

– старша вікова група – 24 відеоролики.

У молодшій віковій групі ІІ місце посів рій «Запорожці» Немиринецького ліцею Миролюбненської територіальної громади (виховники рою Бондарчук Наталія Анатоліївна, Сікірницька Тетяна Вікторівна).

У старшій віковій групі ІІІ місце посів рій «Серце патріота» Немиринецького ліцею Миролюбненської територіальної громади (виховник рою Крисько Надія Олександрівна).

Висловлюємо вдячність роям та їхнім педагогам-виховникам за активну участь у обласному етапі гри «Джура».

Бажаємо натхнення, козацького завзяття та подальших перемог.

Слава Україні! Героям слава!