Онлайн-курс про вибухонебезпечні предмети та правила поводження з ними «Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!»

Дата: 17.02.2023 13:15

Кожен день окупації України містить смертельну загрозу не тільки для військових, а й для цивільного населення. Ворог не цурається жорстоких, безчесних і навіть незаконних методів ведення війни. Це стосується і мінування територій.

У деокупованих містах і селах зафіксовано багато випадків мінування житлових будинків і господарств, дитячих майданчиків та іграшок, побутової техніки, автомобілів і всього, чим може користуватися будь-яка людина.

Для кого цей курс

Знання про мінну безпеку життєво важливі для кожного, хто перебуває на звільнених територіях або тільки планує туди свій шлях. А про правила безпечної поведінки необхідно говорити і знати всім, хто проживає в Україні, адже повне очищення країни від мін триватиме роками навіть після завершення війни.

Фонд Східна Європа разом із Державною службою України з надзвичайних ситуацій створили цей курс для всіх українців (перейти до курсу).

Структура курсу

П’ять коротких уроків порушують головні питання про вибухонебезпечні предмети та правила поводження з ними. Фагот разом з експертом Державної служби України з надзвичайних ситуацій Іваном Шепелєвим просто і доступно розповідають:

• Якими бувають вибухонебезпечні предмети та принципи їхньої дії.
  • Як і де ворог може залишати по собі міни, снаряди та розтяжки.
  • Де шукати офіційну інформацію про те, чи безпечні певні території.
  • Як правильно говорити про мінну безпеку з дітьми різного віку.