Творча зустріч педагогічних працівників Миролюбненщини «Освітній меридіан»

Дата: 17.02.2023 11:23

16 лютого відбулася творча зустріч педагогічних працівників Немиринецького та Миролюбненського ліцеїв «Освітній меридіан».

Участь у заході взяли сільський голова Олег МОСКАЛЮК, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія ГАЙМІСАРЕНКО, директор комунального закладу «Миролюбненський лійцей» Клавдія КАТРЕНЮК, директор комунального закладу «Немиринецький ліцей» Людмила ТОНЕНЧУК та педагогічні працівники навчальних закладів.

Захід проведено на базі комунального закладу «Миролюбненський лійцей».

Учасниками заходу обговорено питання перспектив подальшого розвитку освітньої галузі громади, методик саморозвитку педагогічних працівників, використання інтерактивних форм і методів роботи, використання електронних засобів навчального призначення у роботі вчителів початкових класів, обмін досвідом класних керівників та можливості використання інтерактивного комплексу на уроках.

Сільський голова Олег МОСКАЛЮК подякував педагогічним колективам громади за щоденну самовіддану працю в умовах воєнного стану, за сумлінне виконання своїх обов’язків, та зазначив, що освітня галузь є однією із пріоритетних напрямків роботи влади громади.