Володимир ТАРАСЮК отримав нагороду від Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія ЗАЛУЖНОГО

Дата: 18.01.2023 13:41

За значний особистий внесок у наданні всебічної допомоги підрозділам Збройних Сил України, активну волонтерську діяльність в умовах воєнного стану почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного "За сприяння війську» нагороджено керівника ФГ «Верховина», депутата Миролюбненської сільської ради Володимира Петровича ТАРАСЮКА.

Нагрудним знаком "За сприяння війську" нагороджуються працівники Збройних Сил України та інші особи за значний особистий внесок у справу розбудови і розвитку Збройних Сил України, зміцнення співробітництва у військовій, науковій, соціальній, культурній та інших сферах життєдіяльності Збройних Сил України.

Миролюбненська сільська рада вітає Володимира ТАРАСЮКА із почесною нагородою, висловлює щиру вдячність за чуйне серце, патріотизм, активну громадянську позицію, постійну підтримку Збройних Сил України та внутрішньо переміщених осіб.

Бажаємо подальшої плідної праці на благо України!

Слава Україні!