Святковий концерт для Захисників України на свято Святого Василя і Старого Нового року
14 січня, на свято Святого Василя і Старого Нового року, у рамках акції "Різдво Перемоги" від Творчої сотні "Рух до перемоги", спільно з 42 Гарнізонним Будинком офіцерів, проведено святковий концерт для Захисників України та жителів Миролюбненської громади.
Під час мистецької зустрічі голова Миролюбненської сільської ради Олег МОСКАЛЮК подарував армійцям понад 50 пар теплих шкарпеток, зв'язаних руками працівників культури громади та місцевих майстринь. Сільський голова подякував військовослужбовцям за професійність та мужність при обороні нашої держави, а волонтерам – за гарний святковий настрій.
Щодо концертної програми, то її створили силами начальника 42 ГБО майора Олександра Петрука, студентки Марічки Голюк, співачки Тетяни Повар та відомої поетеси, письменниці, волонтерки, радіоведучої та журналістки Оксани Радушинської. Дебютувала з волонтерською командою старокостянтинівська школярка Олександра Случик. За звукорежисерським пультом працював Сергій Скоп.
Керівник ФГ «Власник» Віктор КОСЮК передав волонтерам Творчої сотні "Рух до перемоги" смачні гостинці, які у найближчий час буде доставлено нашим захисникам у зону бойових дій.