Відбулось засідання вісімнадцятої чергової сесії восьмого скликання Миролюбненської сільської ради

Дата: 23.12.2022 13:36

23 грудня сільський голова Олег МОСКАЛЮК провів засідання вісімнадцятої чергової сесії восьмого скликання Миролюбненської сільської ради. Участь у роботі сесії взяли 13 депутатів.

На порядку денному засідання сесії депутати розглянули наступні питання:

1. Про внесення змін до бюджету Миролюбненської сільської територіальної громади на 2022 рік.

2. Затвердження бюджету Миролюбненської територіальної громади на 2023 рік.

3. Про затвердження структури та штатного розпису Миролюбненської сільської ради.

4. Про затвердження цільової програми «Захист прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з інвалідністю на 2023-2025 роки».

5. Про затвердження програми надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2023 рік.

6. Про затвердження Програми організації перевезень пільгових категорій громадян на 2023-2024 рік.

7. Про утворення місцевої пожежної охорони Миролюбненської сільської ради.

8. Про затвердження Програми розвитку Комунального підприємства «Протос» на 2023 рік.

9. Про внесення змін в перелік видів економічної діяльності та затвердження Статуту Комунального підприємства «Протос» в новій редакції.

10. Про затвердження тарифів (розцінок) по наданню платних послуг комунальним підприємством «Протос».

11. Про відрахування частини прибутку до місцевого бюджету.

12. Про встановлення батьківської плати за харчування дітей в закладах дошкільної освіти Миролюбненської сільської ради на 2023 рік.

13. Про організацію харчування та встановлення вартості обіду для учнів 1-4 класів, учнів 5-11 класів, дітей з малозабезпечених сімей, дітей-сиріт, дітей позбавленого батьківського піклування в навчальних закладах на території Миролюбненської сільської ради.

14. Про припинення діяльності комунальних організацій (установ, закладів) сільських виборчих комісій шляхом ліквідації.

15. Про надання дозволу на виготовлення проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з земель невитрибуваних паїв ТОВ «Енселко Агро».

17. Про прийняття у комунальну власність Миролюбненської сільської ради зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області індивідуально визначеного майна (транспортного засобу).

18. Про внесення змін до комплексної програми «Соціальний захист населення на 2022-2023 роки».

19 . Розгляд заяв та звернень.

20. Різне.