Жителі Миролюбненщини зібрали гуманітарну допомогу для Чорнобаївської громади Херсонської області

Дата: 09.12.2022 10:35

Миролюбненська сільська рада дякує усім жителям громади за оперативний збір продуктів харчування та теплих речей для жителів Чорнобаївської громади Херсонської області!

Збір допомоги було розпочато для Станіславської громади Херсонської області. Однак ця громада вже отримала допомогу від інших громад. Тому Миролюбненщина долучилась до надання допомоги Чорнобаївській громаді Херсонської області.

Висловлюємо слова щирої вдячності приватним підприємцям та керівникам сільгосппідприємств громади за посильну допомогу.

За два дні зібрано понад тону овочів (картопля, морква, буряк), пів тони яблук, сотні літрів домашньої консервації, сотні кілограм макарон, круп, консерви рибні та м’ясні, теплий одяг, ковдри, пледи й багато іншого.

Усе зібране вже відправлено для мешканців Чорнобаївщини.

Дякуємо усім благодійникам за чуйне серце, свідому та активну громадянську позицію!