З Днем Збройних сил України!

Дата: 06.12.2022 10:51

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних сил України, ветерани!

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом – Днем Збройних сил України. Це свято сильних, мужніх і сміливих людей. Ваша служба – це не тільки професія, для більшості з вас – це справа всього життя.

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, патріотів, які в умовах війни демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога.

З початку широкомасштабного вторгнення рф Збройні сили України довели усьому світу, що наша армія – сильна, сучасна, прогресивна. Наші жінки та чоловіки швидко опановують нові види озброєння, навчаються сучасним методам ведення розвідки та рятують життя за новітніми ефективними методиками.

Наші Збройні сили – перша армія світу для всіх українців, яка обов’язково принесе нашій державі Перемогу!

У надважкий для України час ви героїчно захищаєте рідну землю, зберігаючи вірність військовому обов'язку, гідно та віддано служите українському народу. Ми пишаємося вами!

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Вірю, що українські військовослужбовці й надалі будуть виступати надійним гарантом суверенітету та цілісності України.

Жодні слова не здатні в повній мірі передати те значення, яке мають ЗСУ для Української Держави та ту вдячність, яку кожен українець відчуває сьогодні до своїх захисників. Щосекунди, перебуваючи в надзвичайно важких умовах, бійці ЗСУ платять величезну ціну за те, щоб кожен із нас мав можливість прокидатися зранку та жити далі.

Від щирого серця бажаю вам і вашим сім'ям міцного здоров'я, добра та щастя, мирного неба над Україною!

Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають Вам долати всі труднощі, які зустрічаються на шляху. Віримо в кожного та кожну з вас. Бережіть себе та повертайтеся неушкодженими якнайскоріше!

Зі святом Вас, ми вдячні та пишаємося Вами.

Віримо у Вас та нашу Перемогу!

Слава Україні!

Героям слава!

З повагою,

сільський голова                                                         Олег МОСКАЛЮК