До уваги жителів с.Немиринці, с.Деркачі, с.Берегелі, с.Миролюбне, с.Новоселиця, с.Морозівка, с.Підгірне та с.Круглики! Буде проведено обробку посівів пестицидами та агрохімікатами!

Дата: 12.10.2022 09:48

ТОВ «Енселко Агро» буде проведено обробку посівів ріпаку із застосуванням пестицидів та агрохімікатів у с.Немиринці, с.Деркачі, с.Берегелі, с.Миролюбне, с.Новоселиця, с.Морозівка, с.Підгірне та с.Круглики.

Обробка буде проводитись з 14.10.2022 року по 31.10.2022 року препаратом Елай Супер.

На територію оброблених ділянок дозволяється виходити не раніше ніж через 4 доби після обробки.

Проводити ручні роботи на суміжних ділянках, випасати худобу та птицю, а також проводити сінокіс дозволяється не раніше ніж через 4 доби після обробки.