Рішення виконавчого комітету сільської ради за 25 серпня 2022 року

Дата: 06.10.2022 16:10

1. Про утворення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та /або насильства за ознакою статі.

2. Про зміну (упорядкування) адреси об’єкту нерухомого майна.

3. Про надання дозволу на укладення та підписання договору (оформлення спадщини) переоформлення земельної ділянки, власником якої буде малолітня дитина _________________.

4. Про надання одноразової матеріальної допомоги.

5. Про утворення добровольчого формування цивільного захисту сільської ради та затвердження Положення про нього.

6. Про внесення змін до бюджету Миролюбненської сільської територіальної громади на 2022 рік (022559000000 код бюджету).

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

7. Про внесення змін до Програми спільних дій відділу поліції №1 Хмельницького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та Миролюбненської сільської територіальної громади щодо проведення комплексу заходів по боротьбі зі злочинністю на 2021-2025 роки.