Миролюбненську громаду відзначено подарунковим сертифікатом за створення безпечних умов перебування і навчання у закладах освіти

Дата: 30.09.2022 10:03

Департамент освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної військової адміністрації відзначив відділ освіти, культури, молоді та спорту Миролюбненської сільської ради сертифікатом на отримання подарункового набору School Box відзначено за створення безпечних умов перебування і навчання у закладах освіти та відновлення навчального процесу в очному режимі.

Миролюбненщина одна із шістнадцяти громад Хмельниччини отримала даний сертифікат.

Ця нагорода є спільною для усіх хто долучився до облаштування укриттів – це педагогічний та технічний персонал навчальних закладів, який доклав чимало зусиль для відновлення навчання, місцеві сільгоспвиробники та підприємці, які вчасно підставили плече в усіх питаннях які виникали, батьки, які не байдужі до долі своїх дітей – усіх хто доклав зусиль для вирішення даного питання.

Завдяки спільній праці наші діти сьогодні відвідують школи!