У Миролюбненській громаді відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 31-ї річниці Дня Незалежності України

Дата: 24.08.2022 13:43

31 рік тому нездійсненна мрія багатьох поколінь втілилася в життя: ми стали вільною та незалежною Україною! Здавна українці боронили свої свободи та права, повсякчас стикаючись із зовнішнім опором та внутрішніми незгодами. У боротьбі народилася i загартувалася єдина нація сміливих та щирих людей, що живе у прекрасній країні!

Сьогодні відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 31-ї річниці Дня Незалежності України.

Цьогоріч це свято набуває особливого значення, адже не дивлячись на те горе і розруху, які російський загарбник приніс на нашу землю – ми зі сльозами на очах, болем в душі, але твердою вірою у перемогу продовжуємо боронити нашу Україну і з гордістю кажемо: з Днем Незалежності, Україно!

Загарбник має знати, ми будемо боротися за кожен клаптик нашої прекрасної і родючої землі, за кожного українця, за кожного захисника, адже ми народ, який має свою історію, культуру, мову, традиції, а найголовніше – жагу до свободи та незалежності.

Хвилиною мовчання вшановано пам’ять усіх загиблих синів та доньок України, які віддали своє життя за її незалежність. Вічна пам'ять героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну. Вічна їм слава!

До уваги гостей урочистих заходів було представлено святковий концерт, присвячений 31-й річниці незалежності України.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся сільський голова Олег МОСКАЛЮК, який побажав усім миру, розуміння, злагоди, трудових досягнень в ім'я і на благо Миролюбненської громади та незалежної суверенної України!

У вітальному слові очільник громади зазначив, що за активну громадську позицію, самовіддану та безкорисливу працю, гуманітарну допомогу надану ЗСУ, мешканцям населених пунктів, де тривають бойові дії, а також внутрішньо переміщеним особам, які знайшли прихисток у громаді трудові колективи підприємств, установ, організацій Миролюбненської територіальної громади нагороджено Подякою Хмельницької обласної військової адміністрації. «Це висока оцінка роботи усіх нас у важкі часи боротьби українського народу за свою незалежність. Дякую вам усім за щоденну працю на благо держави!» – сказав сільський голова.

За вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Миролюбненської сільської територіальної громади, активні громадську й волонтерську діяльність, зміцнення обороноздатності України та з нагоди Дня Державного прапора України і 31-ї річниці Дня незалежності України Почесними грамотами Миролюбненської сільської ради нагороджені:

1. ЛИНЮК Микола Іванович – староста Сковородківського старостинського округу.

2. СТОРОЖУК Марина Олександрівна – головний спеціаліст-юристконсульт загального відділу Миролюбненської сільської ради.

3. АСАДОВ Асад Талиб Огли – керівник ПП «Агросервіс».

4. КОСЮК Віктор Єфремович – керівник ФГ «Власник».

5. ТАРАСЮК Володимир Петрович – керівник ФГ «Верховина», депутат Миролюбненської сільської ради.

6. Емануель Ванденбрюван – керівник ТОВ "Ванден-Агро", ПОАФ"Весела".

7. МАКСИМОВ Микола Михайлович – керівник СТОВ «Новий шлях», депутат Миролюбненської сільської ради.

8. ТЕЛІШЕВСЬКИЙ Олександр Фрідріхович – фізична особа-підприємець.

9. СТОРОЖУК Петро Володимирович – керівник ФГ «Гетьман», депутат Миролюбненської сільської ради.

10. ПОТЕРБА Микола Миколайович – керівник ФГ «Фіто».

11. СУЛІМА Валерій Миколайович – керівник ФГ «Евріка».

12. АРБОРА Октавіан Фрізанович – керівник ФГ «Діброва».

13. БІДАСЮК Ігор Леонідович – керівник ФГ «БІДАСЮК І.Л.».

14. КІРА Юрій Анатолійович – депутат Миролюбненської сільської ради.

15. ШЕВЧУК Олександр Андрійович.

16. ШКРОБТАК Микола Петрович – депутат Миролюбненської сільської ради.

17. ЧОРНОГОД Олег Олегович – підприємець, депутат Миролюбненської сільської ради.

18. ГАЙМІСАРЕНКО Олександр Петрович – фізична особа-підприємець

19. РОМАНЮК Наталія Володимирівна – секретар Миролюбненської сільської ради

20. ДІВАК Надія Дмитрівна – начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та фінансово-господарського забезпечення Миролюбненської сільської ради

21. СТИХАЧ Анжела Олександрівна – начальник відділу соціального захисту населення Миролюбненської сільської ради

22. ВОЙТКО Михайло Петрович – депутат Миролюбненської сільської ради

23. Колектив комунального закладу «Немиринецький ліцей».

24. Колектив комунального закладу «Миролюбненський ліцей».

25. Колектив закладу дошкільної освіти «Бджілка».

За самовіддане служіння українському народові, активну громадянську позицію, участь у національному відродженні України, утвердженні її незалежності, патріотизм, популяризацію українських духовних цінностей та з нагоди Дня Незалежності України Подякою Хмельницької обласної ради та нагрудним знаком «День Незалежності України 2022» нагороджено директора сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Новий шлях», ТОВ «Ікопоть», депутата Миролюбненської сільської ради МАКСИМОВА Миколу Михайловича.

У цей день бажаємо всім українцям, аби якнайшвидше здійснилася наша спільна мрія – перемога над окупантом, а синьо-жовті прапори замайоріли на всій нашій території в межах міжнародно визнаних кордонів!

З Днем Незалежності!

Слава Україні!