Вітання сільського голови Олега МОСКАЛЮКА з нагоди відзначення 26-ї річниці Дня Конституції України

Дата: 28.06.2022 10:13

Шановні жителі Миролюбненської сільської територіальної громади!

Щиро вітаю вас з 26-ю річницею визначного державного свята – Дня Конституції України!

З часу прийняття Конституції Україна пройшла нелегкий, але дуже важливий шлях до укріплення суверенності та незалежності, зміцнення демократії та законності. Саме такі основні цінності були закріплені Конституцією в 1996 році, яка стала дороговказом для країни та громадян.

У наш воєнний час ці проголошені Україною цінності набули нового пронизливого значення. Сьогодні захищати конституційні цінності доводиться зі зброєю в руках. Усі ми усвідомили, що саме вони є найголовнішими для кожного українця і їх ми будемо відстоювати до Перемоги! Ми розуміємо, що іншої дороги в нас немає. Україна була і залишиться цілісною та недоторканною.

Конституція України відповідає високим світовим і європейським стандартам, втілює у собі основоположні цінності світового конституціоналізму.

Та слід пам’ятати, що будь-яка, навіть найдосконаліша Конституція, не спроможна миттєво забезпечити позитивні зміни та зрушення. Це лише основні напрями великого і складного еволюційного процесу. Усе інше залежить від нас. Від нашого порозуміння, консолідації, злагодженості і зкоординованості рішень та дій.

Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а належним чином виконуватиме свої обов’язки.

Від усього серця бажаю вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону України – народовладдя, гуманізму та законності.

Дозвольте в цей день подякувати вам за єдність і побажати всім нам Миру, Добра та Вільної України!

Нехай буде мирне небо над нашою рідною Україною!

З Днем Конституції України!

Слава Україні!

З повагою,

сільський голова                                                         Олег МОСКАЛЮК