Працівників медичної галузі Миролюбненщини привітали з професійним святом
17 червня заступник сільського голови Іван КАТРЕНЮК привітав медичних працівників громади з професійним святом.
"Своєю невтомною працею ви демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості та милосердя. Це свято разом з вами відзначають тисячі людей які вірять у ваш талант, вміння, професіоналізм, у вашу постійну готовність прийти на допомогу", – зазначив у вітальному слові Іван КАТРЕНЮК.
День медичного працівника – це свято лікарів, фельдшерів, медичних сестер, лаборантів, працівників з обслуговуючого персоналу, адже у медицині не буває другорядної професії.
За сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності та з нагоди професійного свята відзначено подяками Миролюбненської сільської ради та цінними подарунками завідувача Підгірнянської АЗПСМ Василя БАРАНОВА, фельдшера амбулаторії Марину ТИХОНЬКУ, фельдшера амбулаторії Марію МАЛЯРУК, сестру медичну Надію ЛЕТЮК та фельдшера амбулаторії Лесю МІЛЕЦЬКУ.