У навчальних закладах Миролюбненської громади розпочато роботи із організації укриття персоналу та дітей

Дата: 16.06.2022 13:37

В умовах широкомасштабної війни РФ проти України постало нагальне питання створення та утримання в належному стані у закладах освіти засобів колективного захисту – захисних споруд та найпростіших укриттів.

З метою належної підготовки до нового 2022/2023 навчального року у комунальних закладах «Немиринецький лійцей» та «Миролюбненський ліцей» розпочато роботи із ремонту та облаштування найпростіших укриттів господарським способом.

За словами сільського голови Олега МОСКАЛЮКА укриття закладів освіти повинні бути максимально готові до початку нового навчального року та відповідати вимогам щодо їх безпосереднього використання.