Представники американської гуманітарної організації «August Mission» надали гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Миролюбненської громади

Дата: 25.05.2022 12:55

24 травня представники американської гуманітарної організації «August Mission» привезли для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Миролюбненської громади, гуманітарну допомогу – продукти харчування, дитяче харчування, засоби гігієни для дітей та дорослих.

Миролюбненський сільський голова Олег МОСКАЛЮК подякував представникам гуманітарної місії за допомогу та підтримку. Продукти та засоби гігієни поповнять склади гуманітарного штабу при Миролюбненській сільській раді та будуть видаватись громадянам з числа внутрішньо переміщених осіб.

Співробітники August Mission – інклюзивна група професіоналів, які присвятили своє життя тому, щоб зробити світ кращим, допомагаючи іншим. August Mission працює в багатьох країнах світу, де люди потребують негайної допомоги.