З Всесвітнім Днем вишиванки!

Дата: 19.05.2022 10:22

Колектив Миролюбненської сільської ради вітає усіх жителів громади з Всесвітнім днем вишиванки – чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури.

Здавна вважалося, що сорочка, вишита кольоровими нитками та прикрашена візерунками, приносила успіх та служила оберегом для господині чи господаря. Вишиванка є не тільки традиційним українським одягом, а й оберегом, символом благополуччя і любові в сім’ї, а свято вишиванки символізує національну єдність нашого народу.

Українська вишиванка – це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

День вишиванки – відносно нове народне свято, покликане сприяти єдності і культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу, зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, сили, добробуту, краси та оберегів.

Нехай це народне свято стає дедалі більш популярним з року в рік, а життя – прекрасним і яскравим!

Бажаємо всім нам пам’ятати та примножувати добрі традиції нашого народу та передавати їх нащадкам. Зичимо здоров’я та радості, натхнення та позитивних емоцій – і в цей святковий день, і щодня!

Шануймо історію України, зберігаймо її духовні цінності!

Слава Україні!