Смаколики для захисників України: освітяни Миролюбненщини знову випекли солодощі нашим героям

Дата: 16.05.2022 12:23

З початку повномасштабної війни РФ проти України колективи закладів освіти Миролюбненської сільської територіальної громади постійно долучаються до процесу приготування та збору продуктів харчування захисникам України.

У черговий раз колективом Немиринецького ліцею та ЗДО «Казка» с.Немиринці випечено майже 100 кг печива. Миролюбненським ліцеєм та ЗДО «Бджілка» с.Миролюбне – понад 50 кг. Активно долучились до випічки солодощів трудові колективи ЗДО «Ромашка» с.Морозівка, ЗДО «Веселка» с.Верхняки, ЗДО «Сонечко» с.Сковородки, ЗДО «Малятко» с.Ілляшівка та філії «Ілляшівська початкова школа» комунального закладу «Немиринецький ліцей» Миролюбненськї сільської ради.

Дякуємо усім освітянам за активну громадянську позицію та любов, яку вони вклали у приготовані смаколики!