До уваги жителів с.Немиринці, с.Берегелі, с.Деркачі, с.Морозівка, с.Миролюбне, с.Підгірне, с.Новоселиця та с.Круглики! Буде проведено обробку посівів пестицидами!

Дата: 10.05.2022 13:51

ТОВ «Енселко Агро» буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів у с.Немиринці, с.Берегелі, с.Деркачі, с.Морозівка, с.Миролюбне, с.Підгірне, с.Новоселиця та с.Круглики.

Обробка буде проводитись з 13.05.2022 року по 27.05.2022 року препаратом Біскайя та Аканто плюс.

На територію оброблених ділянок дозволяється виходити не раніше ніж через 4 доби після обробки.

Проводити ручні роботи на суміжних ділянках, випасати худобу та птицю, а також проводити сінокіс дозволяється не раніше ніж через 4 доби після обробки.