Вічна пам’ять Герою: Миролюбненщина попрощалась із захисником України Леонідом Володимировичем Кондратюком

Дата: 09.05.2022 15:25

9 травня жителі Миролюбненської сільської територіальної громади провели в останню путь нашого земляка із села Новоселиця, гірського штурмовика бригади «Едельвейс», сержанта Кондратюка Леоніда Володимировича, який загинув у боях за Україну.

Серце Леоніда зупинилось. Але Герої не вмирають! Вони житимуть доти, доки ми про них пам’ятаємо!

Леонід Кондратюк був справжнім, надійним і професійним гірським штурмовиком! Пройшов бої неподалік Донецька, захищав Попасну і Торецьк. Знищував окупаційні війська рашистів на Київщині і був поранений. Пройшов курс лікування та реабілітації, повернувся до лав «Едельвейсів» і загинув у бою смертю героя, захищаючи Харків і всіх нас.

Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким загиблого.

Розділяємо біль цієї непоправної втрати з сім’єю сержанта Леоніда Кондратюка.

Вічна пам’ять Герою, який не шкодуючи власного життя захищав наш мирний сон і наше щасливе майбутнє.

Слава Україні!

Героям Слава!