Відбулось засідання тринадцятої позачергової сесії восьмого скликання Миролюбненської сільської ради

Дата: 27.04.2022 12:14

27 квітня сільський голова Олег МОСКАЛЮК провів засідання тринадцятої позачергової сесії восьмого скликання Миролюбненської сільської ради. Участь у роботі сесії взяли 18 депутатів.

На порядку денному засідання сесії депутати розглянули наступні питання:

1. Про внесення змін до бюджету Миролюбненської сільської територіальної громади на 2022 рік.

2. Про використання комунального майна Миролюбненської сільської ради в умовах воєнного стану.

3. Про затвердження розпорядження Миролюбненського сільського голови.

4. Про передачу в оренду ТОВ «Енселко Агро» земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва зі складу земель невитрибуваних паїв.

5. Про передачу в оренду СТОВ «Новий шлях» земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва зі складу земель запасу.

6. Про передачу в оренду ФГ «Власник» земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва зі складу земель запасу.

7. Про передачу в оренду Шевчуку О.А. земельну ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею – 1,4 га зі складу земель невитрибуваних паїв.

8. Про внесення змін до рішення сесії від 23.02.2022 року №12 «Про передачу в оренду ТОВ «ЕнселкоАгро» земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва зі складу земель невитрибуваних паїв.

9.Про внесення змін до рішення сесії від 23.02.2022 року №22 «Про передачу земельної ділянки в оренду ПОАФ «ВЕСЕЛА».

10. Про внесення змін до рішення сесії від 23.02.2022 року №23 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду ПОАФ «ВЕСЕЛА» (господарські двори).