З вірою й любов’ю: великодні смаколики для внутрішньо переміщених осіб та захисників України

Дата: 22.04.2022 12:24

Уже цієї неділі Україна відзначає одне з найбільших та найзначиміших українських свят – Великдень. Широкомасштабна війна, що триває зараз на нашій землі, тільки спонукає кожного зустрічати це свято із особливим трепетом, символізмом та надією. Ми усі прагнемо миру, чекаємо перемогу та молимося за наших захисників.

Від початку війни працівники Немиринецького ліцею Миролюбненської сільської ради готують м’ясні та рибні тушенки, квасять капусту, ліплять вареники, печуть печиво на фронт та для громадян, які постраждали від бойових дій, а перед святами взялися за паски. Працівники Немиринецького ліцею напекли 210 пасок та прикрасили 300 крашанок для внутрішньо переміщених осіб та захисників України.

Великодні хліби вдалися на славу. Адже справа, яка робиться з любов'ю, завжди має такий гарний результат.

Щирі слова подяки усім, хто долучився до цього процесу: хто поділився продуктами, хто знайшов час у ці передсвяткові дні та працював на кухні, усім хто словом та ділом підтримує наших військових.

Хочеться, щоб вони також відчули свято, а також любов та віру усіх українців, щоб вони знали, що за них моляться і чекають їх живими, здоровими та неушкодженими.

Разом переможемо!

Все буде Україна!