Депутат Хмельницької обласної ради РОМАНЮК Володимир Віталійович надав гуманітарну допомогу для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Миролюбненській громаді

Дата: 18.04.2022 18:24

Миролюбненська сільська рада висловлює слова щирої вдячності голові правління ПрАТ «Старокостянтинівський спеціалізований кар’єр», депутату Хмельницької обласної ради РОМАНЮКУ Володимиру Віталійовичу за надання гуманітарної допомоги для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Миролюбненської сільської територіальної громади.

Зокрема для 64 дітей віком від 1 року до 18 років Володимир РОМАНЮК передав 100 кг одягу, 5 кг серветок, 43 кг памперсів, 90 кг дитячого харчування та понад 22 кг засобів гігієни (мило, шампунь, туалетний папір, прокладки тощо) та дитячі іграшки.

Усю гуманітарну допомогу громадяни з числа внутрішньо переміщених осіб зможуть отримати в приміщенні адмінбудівлі сільської ради.

Висловлюємо слова вдячності усім благодійникам, які допомагають нашим громадянам у ці складні для всіх часи!