На території Миролюбненської громади розпочато роботи з весняного благоустрою населених пунктів

Дата: 24.03.2022 10:56

Традиційно, навесні кожного року проводиться комплекс заходів із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах підвідомчих територій, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних і господарських майданчиків, вулиць, доріг, кладовищ, братських могил, очищення від сміття берегів водойм, зон відпочинку.

Попри війну в Україні ми маємо дбати про чистоту наших сіл, економічний, продовольчий добробут нашої держави, працювати на перемогу над окупантами!

Шановні громадяни! Долучайтесь до акції "За чисте довкілля"! Прибирайте свої прилеглі території біля домогосподарств, долучайтесь до акцій з благоустрою під керівництвом ваших старост!

Спільними зусиллями зробимо територію нашої громади чистою і комфортною, адже спільна справа не лише гуртує, але й виховує відповідальне ставлення до порядку й затишку в нашому спільному домі!

Слава Україні! Фото без описуФото без опису