До уваги жителів громади: допомога на матеріально-технічне та медичне забезпечення Збройних Сил України

Дата: 18.03.2022 09:24

Увага! Кошти на матеріально-технічне та медичне забезпечення Збройних Сил України прохання перераховувати на реквізити Міністерства оборони України

Одержувач: Міністерство оборони України;

Код ЄДРПОУ: 00034022;

Банк: Державна казначейська служба України, м.Київ;

Код банку МФО: 820172;

Реєстраційні рахунки: UA458201720313281002302018611 — на матеріально-технічне та медичне забезпечення.

У разі бажання юридичних і фізичних осіб здійснювати перерахування коштів безпосередньо військовим частинам та установам пропонується звертатися безпосередньо до командирів (начальників) на місцях.

Грошові благодійні внески на матеріально-технічне забезпечення Збройних Сил України відтепер можна внести також в іноземній валюті***

Увага! У зв’язку із численними зверненнями фізичних та юридичних осіб — нерезидентів України, бажаючих здійснити грошові благодійні внески (в іноземній валюті) на матеріально-технічне та медичне забезпечення Збройних Сил України, у Міністерстві оборони України створено відповідні реквізити для перерахування.

P.S. Гривневий еквівалент благодійних внесків (після продажу встановленим порядком іноземної валюти) зараховуватиметься на відповідні казначейські рахунки Міністерства оборони України та використовуватиметься за прямим призначенням.**

Beneficiary Customer — Name The Ministry of Defence of Ukraine, 6, Povitroflotskiy Pr., Kyiv, Ukraine, 03168

IBAN

UA963223130000025307010029738
* Currency of Bank Account, only US dollars; Euro; British Pound sterling; Swiss francs; Canadian dollars; Polish zloty; Czech crowns; Russian roubles; Australian dollars.
Bank Name: JOINT STOCK COMPANY
«THE STATE EXPORT-IMPORT BANK OF UKRAINE»
Bank Address: 127, Antonovycha Str., Kyiv, Ukraine, 03150
Bank SWIFT Number EXBSUAUX
Setting of payment (Obligatory Remittance Information): Donation for the logistic and medical support of the Armed Forces of Ukraine (UA458201720313281002302018611)

* Можливість використання Міністерством оборони України інших платіжних систем ("Webmoney", "Bitcoin", "PayPal" тощо) національним законодавством не передбачена.

** Можливості мінімізації банківських комісійних винагород при перерахуванні в Україну благодійних внесків на користь Збройних Сил України потребують уточнення безпосередньо у банківській установі відправника коштів.

Інформація щодо надходження та використання благодійної допомоги, отриманих МО України

До уваги небайдужих громадян, підприємств, організацій!

Повідомлення щодо благодійної (гуманітарної) допомоги для потреб Збройних Сил України

За більш детальною інформацією прохання звертатися до Центрального управління речового забезпечення Збройних Сил України Тилу Збройних Сил України (тел./факс (044) 481-54-66).