Миролюбненська громада: оперативна інформація станом на 11.03.2022

Дата: 11.03.2022 10:45

Шановні жителі Миролюбненської сільської територіальної громади!

Минула доба на території громади пройшла спокійно. Сільською радою наразі виконуються першочергові завдання відповідно до вимог воєнного стану.

Дякуємо усім керівникам сільськогосподарських підприємств, підприємцям, жителям громади за допомогу у зборі продуктів харчування для захисників України!  Вже неодноразово надано посильну допомогу нашим військовим. Також просимо не розповсюджувати недостовірну інформацію про відсутність продуктів харчування у військових. Це фейк!

Наша громада готова до прийому переселенців із постраждалих регіонів України від військової агресії РФ. Обладнано спальні місця, налагоджено приготування їжі, створено запас продуктів харчування. Дякуємо усім жителям громади за допомогу!

Тимчасовий прихисток у нашій громаді знайшли багато громадян, частина з яких вже залишила територію громади.

Вкотре нагадуємо, що діє рішення про заборону торгівлі алкогольними напоями.

Усіх чоловіків віком від 18 до 60 років, що прибули на територію нашої громади та перебувають більше 48 годин без реєстрації свого місця проживання просимо стати на військовий облік у відділення територіального центру комплектування та соціальної підтримки в м.Старокостянтинів.

Особлива увага – заборона пересування дітей без супроводу дорослих!

Просимо не здійснювати переміщення вздовж лісосмуг, полями чи лісами, особливо у темну пору доби!

Не знімайте та не фотографуйте на мобільні пристрої пересування військової техніки. Якщо у вас виникають певні підозри надсилайте такі фото виключно силовикам, але в жодному випадку не викладайте їх у соціальні мережі.

Комендантська година – з 21:00 год. до 06:00 год.

Відповідно до наказу голови Хмельницької обласної військової адміністрації з 14 березня у навчальних закладах Миролюбненської громади буде відновлена дистанційна форма навчання.

Працюємо всі на своїх місцях! Забезпечуємо надійний тил держави та стабільність економіки! Наші сільськогосподарські виробники розпочали комплекс весняно-польових робіт для забезпечення продовольчої безпеки країни! Самовіданна праця кожного українця наближає нас до перемоги!

Дякуємо Збройним силам України за захист та наше майбутнє!

Україна бореться! Україна незалежна! Україна вистоїть! Україна переможе!