На Хмельниччині шукають вільні виробничі приміщення та склади

Дата: 10.03.2022 11:08

До уваги власників виробничих приміщень та складів!

У зв’язку з початком війни РФ проти України, більшість підприємств вимушені евакуювати свої підприємства із зон бойових дій на захід України.

Будь-якому підприємству, яке знаходиться у зоні ризику та активних бойових дій, необхідно надати можливості для продовження роботи в іншому безпечнішому місці, зокрема на території Хмельницької області.

Тож якщо ви маєте можливості та бажання для розміщення евакуйованих підприємств – заповніть форму за посиланням: https://bit.ly/3KBJnFH

Підтримаємо ініціативу та зробимо усе, щоб допомогти зберегти українські підприємства, підтримати українську економіку та наблизити нашу перемогу!