Миролюбненщина: оперативна інформація

Дата: 28.02.2022 13:31

Шановні жителі громади!

Станом на 28 лютого на території громади спокійно!

На території громади обладнані та діють блокпости на яких несуть чергування місцеві жителі. Робота із облаштування блокпостів у разі необхідності буде продовжуватись і надалі. Дякуємо за патріотизм та активність нашим депутатам і землякам!

Понад 250 громадян дали згоду на здачу донорської крові.

Зібрано та обліковано сотні кілограм хлібобулочних виробів, макаронів, олії, жиру, тушонки, сала соленого, круп, домашньої консервації солоної та солодкої, консерв м’ясних та рибних, овочів, медикаментів, речей першої необхідності. Збір наразі триває.

Проводиться активна робота із виявлення та попередження диверсійно-розвідувальних груп. Просимо вашого активного сприяння у цьому напрямку – в разі виявлення невідомих осіб, підозрілих автотранспортних засобів, особливо тих що випитують про розміщення українських військових, сил територіальної оборони, фотографують газорозподільчі пункти, електротрансформатори, інші місця інфраструктури терміново повідомляти у поліцію, старостам та сільську раду.

Також просимо слухати українське проводове радіо, телебачення UA «Поділля», фм радіостанцію на хвилі 104,6 про повідомлення щодо повітряних тривог.