Шановні мешканці Миролюбненської громади!

Дата: 26.02.2022 17:43

У цей складний час український народ став як ніколи міцним!

Жителі нашої громади активно долучаються до захисту України вступаючи до лав Збройних Сил України та територіальної оборони.

Чимало наших земляків виявили бажання здати кров на пунктах переливання крові міст Старокостянтинова та Хмельницького.

Хочемо висловити слова глибокої вдячності за допомогу наших жителів захисникам України! Станом на сьогодні завдяки вам зібрано тонни харчових продуктів для ЗСУ та тероборони, які буде розподілено відповідно до потреб військових за окремим графіком. Прийом наразі триває.

Триває підготовка до прийому евакуйованих із зон бойових дій. Понад 500 громадян прибуло на територію громади для прихистку. Будьте пильними та повідомляйте про появу невідомих осіб та території нашої громади поліцію, старост, керівництво сільської ради!

За усіма питаннями щодо збору продуктів, здачі крові, інших організаційних питань звертайтесь до старост та в сільську раду.

Висловлюємо слова щирої вдячності приватним підприємцям та фермерам громади за посильну допомогу в закупівлі матрасів, ковдр, подушок та ін. для облаштування пунктів прийому евакуйованих.