Звернення голови ОДА Сергія Гамалія

Дата: 24.02.2022 14:49

Шановні жителі Хмельниччини!

Зараз не час вправлятися в красномовстві, а тому говоритиму чітко і по суті. Війна. В Україні оголошено воєнний стан.

Сьогодні вранці Росія здійснила напад на територію нашої країни. Підло і підступно, як завжди. Але будьмо відвертими: глибоко в душі ми припускали такий варіант розвитку подій. Тому збираємо себе в кулак і боронимо Україну.

Хмельниччина уже теж відчула подих війни. Вранці завдано удару по військовому аеродрому у місті Старокостянтинів. Завдана шкода є незначною.

Напади відбуваються не тільки військові, а й інформаційні. Поширюються фейки про те, що наші військові відступають. Не вірте. Ці повідомлення мають на меті спровокувати паніку. Прошу: зберігайте спокій і довіряйте тільки перевіреним джерелам. Слідкуйте за сторінкою Хмельницької обласної державної адміністрації, там оперативно повідомляється необхідна інформація.

Наступне: не розголошуйте в мережах ніякої інформації про дії нашої армії. Будьте пильними і повідомляйте правоохоронні органи про підозрілих осіб, особливо біля важливих об’єктів інфраструктури.

Зараз, як ніколи, наші дії мають бути злагодженими і скоординованими.

Не створюйте черг біля магазинів, в аптеках, банкоматах, на заправках. В Україні всього вистачає! Комунальні служби працюють у звичайному режимі, а сектор безпеки Хмельниччини мобілізовано.

Наші ЗСУ тримають оборону та уже завдали удару у відповідь. Ми боронимо нашу землю. За нами правда. Вистоїмо! Ми – разом! Ми – сильні!