Звернення сільського голови Олега МОСКАЛЮКА до жителів громади

Дата: 24.02.2022 11:46

Шановні жителі Миролюбненщини!

Дорогі земляки!

Закликаю всіх зберігати спокій і не піддаватися на провокації та різноманітні інформаційні атаки.

Сьогодні здійснено військовий удар по аеродрому у місті Старокостянтинів.

Наша українська армія виконує свою головну місію – захищає Україну! Закликаю усіх долучатися до рядів ЗСУ та територіальної оборони!

Миролюбненська сільська рада працює та виконує свої функції з урахуванням режиму воєнного стану.

У зв'язку із ситуацією, що склалася у державі, тимчасово зупинено роботу шкіл, дитячих садків та інших закладів соціальної інфраструктури.

Я прошу вас зберігати спокій. Я на роботі постійно: 24/7. Прошу, не покидайте села. Залишайтеся вдома!

Якщо почуєте звуки сирен – слід включити телевізор або радіо. Завжди майте при собі документ: паспорт чи «Дію». Уникайте місць великого скупчення людей. Не вступайте у суперечки з незнайомими людьми. Уникайте можливих провокацій.

При появі військової техніки, заворушень – негайно покидайте небезпечну зону та повідомляйте про це працівників сільської ради та правоохоронні органи.

Зокрема особливу увагу слід звертати на людей з елементами червоного кольору на одязі!!!

У зв’язку з агресією Російської Федерації на території України поліція посилила заходи із забезпечення правопорядку на вулицях сіл і міст держави. Поліцейські наряди забезпечують безпеку громадян та публічний порядок.

Разом з тим правоохоронці звертають увагу людей на необхідність приділяти підвищену увагу підозрілим особам та предметам.

Про всі підозрілі речі, а також підозрілих осіб з червоними елементами на одязі слід повідомляти на спецлінію поліції 102.

У МВС просять усіх цивільних громадян не виходити на вулицю у форменому або тактичному одязі.

Разом ми сильні!

Слава Україні!