Відбувся І етап Весукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Дата: 14.01.2022 14:21

14 січня на базі Миролюбненського ліцею відбувся І етап Весукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів наукового товариства учнів «Призма» Миролюбненської сільської територіальної громади Хмельницького територіального відділення МАН України.

Свої проєкти представили троє здобувачів освіти Миролюбненського та Немиринецького ліцеїв.

На розгляд журі було представлено три конкурсні роботи юних науковців:

– учня 8 класу Дмитра Джулія – «Вплив медоносної бджоли на запилення плодового саду»;

– учня 10 класу Нікіти Терещука – «Дослідження актуальних методів утилізації побутового пластику»;

– учня 10 класу Валентина Огородніка – «Дослідження впливу обезструктурювання грунту на його кислотність».

Журі оцінили вміння учасників презентувати власні дослідження та аргументовано доводити свою точку зору.

Учні демонстрували свою обізнаність в обраній науковій темі, свій світогляд та набуті знання, що мають практичний і теоретичний інтерес.
Кожен учасник конкурсу проявив наполегливість, цілеспрямованість та інтелект. Презентації дослідницьких робіт були сучасними, актуальними та цікавими.

Щиро вітаємо учасників конкурсу,  бажаємо натхнення і великих звершень на шляху наукового пізнання!

Висловлюємо слова подяки педагогам ліцеїв за кропітку роботу у підготовці юних дослідників до конкурсу.