ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ЄДИНОГО ПОДАТКУ ДРУГОЇ , ТРЕТЬОЇ, ЧЕТВЕРТОЇ ГРУП

Дата: 14.01.2022 09:50

Головне управління ДПС у Хмельницькій області інформує, що з 01 січня 2022 року передбачено обов'язкове використання реєстраторів розрахункових операцій (далі - РРО) та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі - ПРРО)  фізичними особами – підприємцями другої-четвертої груп.

Суб’єкти господарювання мають можливість використовувати як апаратний, так і програмний РРО – це може бути програма, чи додаток на смартфон, планшет, комп’ютер, який дозволяє з будь-якого пристрою сформувати розрахунковий документ.

Відповідне програмне забезпечення надається ДПС суб’єктам господарювання безкоштовно.

Поряд з безкоштовними ПРРО, платники податків можуть використовувати будь-який представлений на ринку ПРРО відповідно до своїх фінансових можливостей та функціональних потреб.

Отримати інформацію та роз’яснення з питань застосування РРО/ПРРО і ведення обліку товарних запасів за місцем продажу (господарський об’єкт) можна :

• ГУ ДПС у Хмельницькій області  за телефоном

(0382) 70-18-40

• центрі обслуговування платників податків Старокостянтинівської ДПІ  за телефонами:

(03854) 3-05-03

(03854) 3-20-72