У Миролюбненський ліцей придбано новий телевізор та ноутбук для навчання учнів початкових класів

Дата: 04.01.2022 15:30

Сьогодні сільський голова Олег МОСКАЛЮК передав для Миролюбненського ліцею новий телевізор та ноутбук, які придбано в рамках програми співфінансування за рахунок державної субвенції «Нова українська школа» та бюджету громади. Реформа, яка стосується освітнього середовища, це також поступове оновлення матеріально-технічної бази. Нова техніка буде використовуватись для навчання учнів початкових класів.

Директор Миролюбненського ліцею Клавдія КАТРЕНЮК, зазначила, що однією із ключових реформ Міністерства освіти і науки є нова українська школа (НУШ). Головна мета якої – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

Сучасне технічне обладнання для початкових класів дозволяє  оснастити і оформити кабінет матеріалами, які необхідні для повноцінного навчання школярів молодшого віку. Усі вони здатні максимально допомогти дитині, яка вчиться читати, рахувати і має безліч питань, концентрувати свою увагу і розширювати горизонти знань.