Шановні жителі Миролюбненської сільської територіальної громади!

Дата: 31.12.2021 10:01

Від усієї душі та щирого серця вітаю вас із світлими святами – Новим роком та Різдвом Христовим!

Ці зимові свята завжди несуть світлі та чисті почуття – очікування дива, мрії про прекрасне.

Озирнувшись у рік що минає можна сміливо сказати, що для Миролюбненської громади він був наповнений добрими та конкретними справами, напруженою щоденною працею, і новими звершеннями.

У переддень новорічно-різдвяних свят я висловлюю щиру вдячність вам – хлібороби, робітники та підприємці, вчителі та медики, військові та правоохоронці, працівники культури, усім, хто своєю працею і розумом втілює ідеї і принципи державності на виробництві, у полі, в школі, стоїть на сторожі охорони здоров’я людини, її безпеки та захисту, чиєю працею множиться слава нашої громади. Переконаний, що саме ваш патріотизм, досвід і професіоналізм стали надійним підґрунтям для проведення успішних економічних і соціальних реформ.

Відходить в історію 2021 рік, і сьогодні не можливо не згадати тих, через кого сьогоднішнє свято стало можливим. Уклонімося славним українським воїнам. Тим, хто зараз не за теплим святковим столом, а в холодному зимовому окопі. Хто не з келихом у руці, а з автоматом напоготові. Хто береже наш мир і спокій, свободу і незалежність.

Попереду у нас ще багато роботи, але я переконаний, що разом нам вдасться дати гідну відповідь викликам сьогодення, аби процвітала наша рідна земля, щасливо жили наші діти та онуки.

Дорогі земляки!

Нехай свята Нового року та Різдва Христового принесуть мир у нашу державу, радість і спокій до вашої оселі, додадуть здоров’я й наснаги вам і вашим рідним, стануть початком нових здобутків та успіхів.

Щастя вам у Новому 2022 році!

З повагою,

сільський голова                                                Олег МОСКАЛЮК