До уваги громадян!

Дата: 31.12.2021 09:47

У зв’язку з наближенням Новорічних та Різдвяних свят значного поширення набирають продаж та використання піротехнічних засобів, використання яких нерідко призводить до настання нещасних випадків. Враховуючи проведення Операції об’єднаних сил на сході України та пов’язаним із цим дотриманням норм моралі серед значної частини населення, а також з метою належного забезпечення охорони публічного порядку та запобігання нещасним випадкам пропонуємо жителям громади обмежити розповсюдження та використання феєрверків, салютів та проведення інших розважальних видовищ з використанням піротехнічних засобів на території громади.
Водночас нагадуємо про адміністративну відповідальність за порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів, пов’язаних із розповсюдженням та використанням піротехнічних виробів.