До уваги громадян !!! Про подання до органів Державної податкової служби відомостей щодо реєстрації зміни місця проживання

Дата: 14.12.2021 15:51

Фізичні особи (громадяни) в разі зміни реєстрації місця проживання  зобов’язані подавати органам Державної податкової служби Заяву про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за ф. № 5ДР протягом місяця з моменту виникнення змін (п.70.7 статті 70 Податкового кодексу України).

Фізична особа, не відвідуючи орган Державної податкової служби , може засобами Інформаційної системи  «Електронний кабінет» заповнити, підписати електронним цифровим підписом  та направити Заяву про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за ф. № 5ДР.

Своєчасне внесення достовірної інформації про реєстрацію місця проживання фізичної особи дасть змогу забезпечити своєчасно виконати свій обов’язок щодо сплати податків та уникнути штрафних санкцій за несплату/несвоєчасну сплату податків.