Вітання сільського голови Олега МОСКАЛЮКА з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 11:44

Шановні депутати, старости та працівники Миролюбненської сільської ради, колеги!

Прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування – державного свята, що підкреслює велику значимість цього невід'ємного інституту демократичного суспільства! Місцеве самоврядування в Україні має глибокі й міцні історичні традиції. Незважаючи на усі труднощі місцеве самоврядування цілеспрямовано розвивається і збагачується.

Миролюбненській сільській територіальній громаді уже рік. Робота у сільській раді об’єднала людей з активною життєвою позицією, чудових організаторів, які роблять вагомий внесок у соціально-економічний розвиток громади.

Старости активно працюють задля сталого розвитку ввірених їм територіальних одиниць, забезпечують належний рівень надання послуг для населення.

Велика відповідальність за розбудову нашої громади покладена на депутатів Миролюбненської сільської ради!

Шановні народні обранці!

Факт обрання вас депутатами ради засвідчує високу довіру наших громадян, визнання вас авторитетними лідерами, що здатні покращити життя мешканців населених пунктів.

Я радий, що завдяки спільному баченню розвитку Миролюбненської громади, тісній співпраці нам вдалося реалізувати ряд успішних проектів спрямованих на покращення соціально-економічного розвитку нашої молодої громади.

Дякую вам за активну життєву позицію, професіоналізм, відповідаль-ність, чуйність і щедрість душі!

У цей святковий день бажаю вам міцного здоров’я, щастя й добробуту, миру і злагоди, нових трудових звершень та успіхів в ім’я розвитку Миролюбненської громади та України.

Слава Україні.

З повагою,

сільський голова                                                         Олег МОСКАЛЮК