ТРИВАЄ „МІСЯЦЬ ЦИФРОВОЇ ГРАМОТНОСТІ”

Дата: 25.11.2021 11:44

З 1 по 30 листопада 2021 року в Україні проводиться масштабна інформаційна кампанія „Місяць цифрової грамотності”. Дана ініціатива реалізується в межах проєкту Мінцифри ,,Дія. Цифрова освіта”. Проєкт охоплює національний портал з розвитку цифрової грамотності Дія.

Ознайомитися з платформами ,,Дія. Цифрова освіта” Ви можете за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/ , а також зареєструватися на цих платформах. Тут можна переглянути низку освітніх серіалів та скласти Цифрпрограм (національний тест на цифрову грамотність).

Рекомендовані освітні серіали:

Корисні поради щодо використання цифрових сервісів і рішень Ви можете знайти, перейшовши за посиланням: https://cutt.ly/ZR3VlVN.

Навіщо потрібен місяць цифрової грамотності?

– 53% українців не мають базового рівня цифрової грамотності, наприклад, не вміють користуватися електронною поштою, надсилати та отримувати повідомлення онлайн.

– Саме тому Міністерство цифрової трансформації України разом із Дія.Цифрова освіта оголосили всеукраїнський місяць цифрової грамотності.

Що це таке?
Масштабна інформаційна кампанія, яка надихне українців на навчання цифрових навичок.

– Коли? 1-30 листопада 2021 року

– Щоб “прокачати” свої кіберзнання, на сторінці @diia.education в соцмережі Фейсбук щодня протягом місяця можна виконувати певні завдання та поширювати на своїй сторінці.