Вітання сільського голови Олега МОСКАЛЮКА з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 10:39

Українська культура, одна з небагатьох, яка вистояла під могутнім натиском ворожих агресивних впливів, зберегла свою унікальність, духовність та самобутність.

Культура є одним із вирішальних чинників зміцнення державності, національного відродження та об’єднання навколо спільних цінностей.

У цей непростий час, коли Україна утверджує незалежність та суверенітет, відстоює честь і гідність, нам, як ніколи, потрібна сильна культура, яка звернена в майбутнє, але глибоко укорінена в могутніх національних традиціях.

Шановні працівники закладів культури, учасники мистецьких колективів Миролюбненщини, всі, хто присвятив своє життя галузі культури!

Ми високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому житті.

Ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, бачити в ній все саме найкраще і цінне. Відкриваєте чисте живе джерело світової культури. Знайомите зі скарбами людської цивілізації.

Ваша діяльність – благородна справа. Ви даруєте людям радість, формуєте в людині почуття прекрасного, надаєте яскраві хвилини спілкування з багатогранним мистецтвом нашого народу і надбанням світової культури. Ви робите навколишній світ кращим і добрішим.

Окрему подяку хочу висловити працівникам сільських бібліотек. Саме ви є першими провідниками культури у селі – професійно і завзято виконуєте покладені на вас обов’язки.

Тож нехай ваша творча нива завжди буде встелена новими здобутками і високими досягненнями.

Усім, хто присвятив себе галузі культури бажаю творчого довголіття, невичерпної енергії, щедрих мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив, нових культурних проектів, достатку, терпіння, добра і миру.

Зі святом всіх. І нехай ніколи не згасає потяг людини до пізнання прекрасного!

З повагою,

сільський голова                                                                                                     Олег МОСКАЛЮК