ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ. ІНФОРМУЄ ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА: Єдиний рахунок для сплати податків – це просто і зручно

Дата: 03.11.2021 08:33

Податковим кодексу України  та постанова Кабінету Міністрів України від 29.04.2020  № 321, встановлено функціонування єдиного рахунка який може використовуватися платником податків для сплати  податків та зборів , єдиного внеску та інших платежів.

Необхідно здійснити три простих кроки, щоб перейти на єдиний рахунок:

перший – через Електронний кабінет або офіційний вебпортал ДПС подати «Повідомлення про використання єдиного рахунку» ;

другий – отримати квитанцію про включення до Реєстру платників, які використовують єдиний рахунок;

третій – надати до обслуговуючого банку розрахункові документи із зазначенням реквізитів єдиного рахунку на загальну суму без визначення одержувачів або з визначенням одержувачів.

Не подали Повідомлення , продовжуєте сплачувати платежі безпосередньо на бюджетні/небюджетні рахунки.

Платник податків має право повідомити про використання або про відмову від використання єдиного рахунку один раз протягом календарного року.

Використання єдиного рахунку – це просто і комфортно при сплаті податків та зборів, єдиного внеску та інших платежів.

Отримати роз’яснення з питань використання єдиного рахунку можна в Центрі обслуговування платників податків Старокостянтинівської ДПІ  за телефонами:

(03854) 3-05-03 та  (03854) 3-20-72