90 років відзначила жителька села Новоселиця Марія Вікторівна ІЛЬЧУК

Дата: 08.10.2021 11:52

Сьогодні свій 90-річний ювілей зустріла жителька села Новоселиця Марія Вікторівна ІЛЬЧУК.

У затишний будинок, де проживає ювілярка, з квітами, подарунками і щирими побажаннями завітав сільський голова Олег МОСКАЛЮК, привітав ювілярку, висловивши їй слова вдячності та шани за багаторічну сумлінну працю, незламність у воєнні роки, за життєву мудрість, яку передає молодому поколінню.

Народилася довгожителька та прожила все своє життя уселі Новоселиця. Було важке дитинство... Зазнала її родина і голодні роки, і Другу світову війну та лихоліття повоєнних років...

Згодом вийшла заміж за хлопця з сусіднього села Морозівка, Михайла. З ним разом зростили двох синів - Олександра та Миколу. Має четверо онуків. Не один десяток років пропрацювала в місцевому СПТУ - 41 техпрацівником. Має похвальні грамоти, бо старанно виконувала свої обов'язки. Також, свого часу, була занесена на Дошку пошани.

На жаль роки беруть своє. Останнім часом хворіє, більше доводиться лежати. Доглядає за нею, старенькою, молодший син Микола зі своєю дружиною.

Миролюбненська сільська рада щирі вітає Марію Вікторівну із 90-річчям! Бажаємо міцного здоров'я, прекрасного самопочуття, уваги й турботи рідних! Будьте здорові, завжди в піднесеному настрої і оточені затишком та комфортом рідних! Щастя вам і довгих років життя!