Привітання сільського голови Олега МОСКАЛЮКА з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

Дата: 30.09.2021 08:39

Шановні бібліотекарі!

Щиро вітаю вас з професійним святом духовності, мудрості і знань – Всеукраїнським днем бібліотек!.

На території Миролюбненської територіальної громади функціонують 9 бібліотек, де працюють справжні професіонали, віддані своїй справі.

Бібліотеки – це невід`ємна частина освітнього простору. Вони зберігають силу-силенну знань, відкривають можливість людям з різних соціальних прошарків та вікових груп освоювати новітні інформаційні технології, ознайомлюватись із сучасними надбаннями людства, здійснювати подорожі в історичне минуле та зазирати в далеке майбутнє.

При цьому бібліотекар – це вартовий знань, це людина, що опікується збереженням культурних, технологічних та історичних здобутків людської цивілізації, і в змозі прищепити дитині любов до книги, а дорослим – до навчання і відкриття нового та ще незнаного світу людських можливостей.

Шановні працівники бібліотек, дякую вам за наполегливу працю, відповідальність і вірність обраному фаху.

Щиро бажаю всім вам земних благ, радості і натхнення, вдячності від любителів книги, професійного злету, цікавих зустрічей і відкриттів.

Хай це свято дарує вам чудовий настрій та теплі слова від усіх, хто вважає бібліотеку джерелом для здобуття знань, а робота – приносить тільки задоволення.

Зичу вам і вашим близьким міцного здоров’я, благополуччя, достатку у кожній оселі і прихильності долі. Нехай ніколи не покидають вас почуття оптимізму, Віри, Надії, Любові і Мудрості-Софії.

З повагою,

сільський голова                                               Олег МОСКАЛЮК