Увага! Пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу із застосуванням авіатранспорту

Дата: 03.09.2021 10:37

Старокостянтинівське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області повідомляє, що з 06 вересня 2021 року у Хмельницькій області заплановано розпочати осінню кампанію з пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу із застосуванням авіатранспорту. Визначене місце посадки та зльоту літаків – KП “Аеропорт Хмельницький”.

Розповсюдження вакцини відбуватиметься над польовими та лісовими угіддями області поза територіями населених пунктів, болотами, водоймищами,  авто та залізничними шляхами.

При цьому будуть застосовуватись спеціальні принади із антирабічною вакциною для диких м’ясоїдних тварин, які безпечні для людей та інших тварин.

Приманка має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна. Усередині — желеподібна капсула з вакциною проти сказу.

Звертаємось до мешканців об’єднаних територіальних громад з проханням із порозумінням віднестись до заходів з вакцинації диких м’ясоїдних тварин, при виявленні принад не руйнувати їх, не брати в руки, а залишати привабливими для тварин.