Вітання сільського голови Олега МОСКАЛЮКА з нагоди 30-ї річниці Дня Незалежності України

Дата: 24.08.2021 18:36

Шановні жителі Миролюбненської громади!

Дорогі земляки!

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення 30-ї річниці Дня незалежності України!

Цього року незалежній Україні виповнюється 30 років! Сьогодні ми подумки аналізуємо тернистий шлях України до своєї незалежності та суверенітету нашої держави, котрі пролетіли, як одна мить.

Саме в ці найурочистіші для держави дні варто згадати про загиблих на усіх бойовищах та фронтах, ідеологічних барикадах, усіх хто наближав свободу і незалежність України у кривавих січах, на хлібних полях, у таборах і тюрмах, хто боровся і гинув за Україну.

Вічна пам'ять героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну. Вічна їм слава!

У цей день кожен з нас має поставити собі питання – що для мене незалежність?

Незалежність – це право обирати своє майбутнє та відповідальність за свої дії! Це щоденна наполеглива праця кожного українця, самовіддане служіння українських воїнів-захисників, посмішки наших дітей!

Це аромат хлібних полів, прохолода річок та озер, велич Карпатських гір, шум лісів та степів. Це обов’язок перед попередніми поколіннями, які ціною власного життя боролись за її незалежність, збудувати успішну Україну, в якій буде комфортно жити нашим нащадкам!

Незалежність – це можливість жити у своєму домі, розмовляти рідною мовою, знати свою історію, бачити як зростають діти та онуки, займатись улюбленою справою!

У ці святкові дні бажаю усім нам миру, розуміння, злагоди, трудових досягнень в ім'я і на благо Миролюбненської громади та незалежної суверенної України!

З повагою,

сільський голова                                                                                                   Олег МОСКАЛЮК