Привітання сільського голови Олега МОСКАЛЮКА з нагоди Дня пасічника України

Дата: 19.08.2021 10:21

Шановні пасічники Миролюбненської громади!

Цієї чудової серпневої пори, коли у садах дозрівають соковиті плоди, щиро вітаю бджолярів нашої громади з професійним святом – Днем пасічника України!

За покликанням душі ви долучилися до надто складної, але дуже цікавої, сповненої романтики справи, яку наші пращури започаткували в сиву давнину, секретів якої природа приберегла ще на багато поколінь трудівників пасік.

Пізнавайте ці тонкощі з притаманною українцям кмітливістю! Нехай Божа іскра вашого таланту спалахне у серцях дітей та онуків, які продовжать славний родовід пасічників на нашій квітучій і благословенній батьківській землі!

Нехай ваше життя буде багатим на щастя, добро, а доля стелиться барвистим рушничком достатку, родинного тепла і благодаті.

Плідної вам праці, щедрого медозбору! Хай здійснюються ваші мрії і надії, а на столі хай завжди буде мед як символ здоров’я і достатку!

З повагою,

сільський голова                                                                                                    Олег МОСКАЛЮК