Співпраця влади та бізнесу у розвитку соціальної сфери громади

Дата: 03.08.2021 13:51

Миролюбненська сільська рада висловлює подяку керівництву підприємства "Енселко Агро" (Кернел) в особах директора Благодійної організації "Благодійний фонд "Разом з КЕРНЕЛ" Ігора Потоцького, директора західного кластеру ТОВ "Енселко Агро" Олександра Огуя, керівника відділу соціальної політики "Енселко Агро" (Кернел) Олени Романенко, менеджера регіонального управління Енселко-Захід Марини Козачук за допомогу у проведенні ремонтних робіт в церквах с.Миролюбне та с.Морозівка, заміні дверей в приміщенні ФАПу с.Сковородки, заміні вікон в адмінбудівлі сільської ради та ряді інших проектів.

Підприємство "Енселко Агро" (Кернел) та БФ "Разом з Кернел" завжди активно долучаються до реалізації соціальних проектів Миролюбненської сільської територіальної громади. Компанія активно підтримує соціальну сферу – освітні, культурні установи, не минає увагою потреби пенсіонерів, ветеранів війни, учасників бойових дій.

Дякуємо за підтримку та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю на благо Миролюбненської громади!