90-річний ювілей відзначила жителька села Миролюбне СВИНОБОЙ Парасковія Григорівна

Дата: 03.08.2021 13:18

02 серпня жителька села Миролюбне СВИНОБОЙ Парасковія Григорівна відзначила свій 90-й день народження. 90 років – дата, яка уособлює собою мудрість прожитих років, велетенський життєвий досвід, є прикладом для наслідування.

Зі славним 90-річним ювілеєм жительку села Миролюбне СВИНОБОЙ Парасковію Григорівну привітав сільський голова Олег МОСКАЛЮК.

90-річчя – це чудовий ювілей, який додає не лише сивину на волосся, але й тішить спогадами та життєвою мудрістю. Керівник громади вручив ювілярці подарунок та квіти, щиро привітав іменинницю із поважним ювілеєм та побажав їй міцного здоров’я, щоб кожен день життя був наповнений щасливими подіями, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від родини й ще довгих років життя.

Парасковія Григорівна раділа гостям і дякувала за увагу та теплі слова привітань.