Результативні показники діяльності Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за І півріччя 2021 ріку

Дата: 12.07.2021 12:53

За період з 1 січня по 30 червня 2021 року Старокостянтинівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги, що є його відокремленими структурними підрозділами, зареєстровано та опрацьовано 1943 звернення громадян.

1716 осіб отримали юридичні консультації та допомогу у складенні заяв правового характеру;

227 осіб подали звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги (складення процесуальних документів та здійснення представництва їх інтересів у судах).

1010 звернень надійшло від чоловіків і 933 звернення - від жінок.

Найбільша кількість звернень, на підставі яких прийнято рішення про надання безоплатної вторинної правової допомоги надійшла від ветеранів війни - учасників бойових дій (176). Також письмові звернення надходили від малозабезпечених (20), осіб з інвалідністю (12), осіб, постраждалих від домашнього насильства (8), внутрішньо переміщених осіб (3),  дітей (2) та осіб, що мають особливі заслуги перед батьківщиною (1).

Питання, з якими громадяни зверталися за безоплатною правовою допомогою, найчастіше стосувалися адміністративного, цивільного, сімейного, житлового, спадкового, земельного, трудового права та соціального забезпечення.

Середній вік клієнтів, що звернулися до місцевого центру становить 35-60 років (1127 громадян). Тих, кому від 18 до 35 років - 474 громадян; 339 громадян старших за 60 років та 3 особи, молодше 18 років.

Крім того, Старокостянтинівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги за звітний період:

• забезпечено роботу 35 виїзних та 61 постійного консультаційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги;
  • проведено 61 робочу зустріч з представниками органів місцевого самоврядування, громадських організацій, соціальних служб тощо;
  • проведено 129 правопросвітницьких заходів (семінарів, лекцій, круглих столів, вікторин, вуличного інформування);
  • розміщено 110 інформаційних матеріалів з питань надання правової допомоги у місцевих ЗМІ.

Звернутися до Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна з понеділка по п’ятницю           з 09-00 до 18-00,  за адресою: м. Старокостянтинів,  вул. Миру, 36,                тел. (03854) 4-54-75

Єдиний контакт-центр: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).